Ta strona wykorzystuje ciasteczka
Rozumiem Przeczytaj więcej

O firmie

Na rynku jesteśmy już od 1997 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i montażu mebli kuchennych na terenie województwa śląskiego, a także na terenie Niemiec.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, korzystamy z profesjonalnego programu do projektowania mebli kuchennych ''Program ArCon+ 5.0 – BRW '' Gwarantujemy w pełni kompleksową i profesjonalną obsługę, począwszy od stworzenia projektu, przez wykonanie
mebli, aż po ich montaż. Nasza oferta to innowacyjne rozwiązania, ciekawe wzornictwo, trwałość i bardzo wysoka jakość produkowanych mebli. Bazujemy na materiałach uznawanych producentów tj; blum, hettich, egger, gamet, kronospan. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie pozwoliło nam, wejść na wymagający rynek niemiecki. W 2013 roku otworzyliśmy przedstawicielstwo u naszych zachodnich sąsiadów. Do tej pory zrealizowaliśmy już kilkanaście zleceń min; w Essen, Gelsenkirchen,Mülheim an der Ruhr.

Wykonujemy również altany ogrodowe. Nasza specjalnością jest ośmiokątna altana o średnicy 5 metrów. Altana stoi na osmiu masywnych słupach (20 x 20 cm) , które idealnie wspołgraja z masywnymi zasyrzałami. Dach wykonany z gontu drewnianego który idealnie współgra ze słupami i zastrzałami.

Nasze juz wykonene altany można zobaczyc;
- w Brennej Centrum 200 m nad " Kozią Zagrodą" od strony Brennicy
- w Karwinie ( Czechy) 300 m od stadionu MFK Karwina ( na ogrodkach działkowych)
- w Ochabach Wielkich na ul. Kolonijnej

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Pozdrawiamy